Adysok gólyatábora

2019. október 25.

Az Ady Endre Elméleti Líceum diáktanácsa által idén is megrendezett gólyatábor igen jól sikült. A szervezők csapata és a kilencedikes diákok együttműködésének köszönhetően az esemény gördülékenyen és jókedvvel zajlott le. A kilencedikes csapatok különböző játékokban, kihívásokban mérhették össze az ügyességüket. A tábor végén - a játékokban összegyűjtött pontszámok alapján - győztest hirdettek, de senki nem veszített, mivel innen mindenki valamilyen nyereménnyel térhetett haza: volt, aki tapasztalatokkal gazdagodott, viszont a legfontosabb az, hogy ennek a tábornak köszönhetően még többen voltak azok, akik új barátokat szereztek.