Kilenc- és tizedikesek teadélutánja

2021. szeptember 22.

Iskolánk egyik hagyománya a Teadálután, melynek célja a kilencedikes diákok beavatása a szakkörök világába. Bár tavaly a vírushelyzet megakadályozta ennek megvalósítását, idén a kilencedikesek és tizedikesek egyaránt betekintést nyerhettek az órán kívüli tevékenységekbe. Minden érdeklődő diáknak alkalma volt hozzáillő foglalkozást találnia a 10 szakkörön belül: diáktanács, újságírás, média, rádió, Létra színjátszókör, Zabhegyezők köre, vitakör, robotika, sport és tájfutás. Az egymástól elzárt hónapok után mindannyiunknak felszabadító élményt nyújtott ez a közös időtöltés, és szakköreinknek a működése – remélhetőleg – iskolánk életében is színesebb, változatosabb tanévet ígér.