Osztálydíszítő verseny

2021. december 21.

A DT idén decemberben a karácsonyra hangolódás jegyében megszervezte az osztálydíszítő versenyt, amelynek során minden osztálynak egy-egy általa választott karácsonyi film témájában kellett feldíszítenie saját termét. Hogy még interaktívabb legyen a verseny, a díjazást megelőző héten a Diáktanács egyes tagjainál játszani/ feladatokat elvégezni lehetett, amivel extra pontokat szerezhettek a diákok az osztályuknak. A díjazásra hétfőn került sor, amikor is a kinevezett zsűri a kreativitást és a témához való alkalmazkodást díjazva körbejárta a résztvevők osztályait. A verseny győztesei megdolgoztak helyezésükért, és végül két kategóriában, az általános- és a középiskolásban díjaztunk, a 11.F és az 5.A osztályt.  A győztesek egy-egy tortát kaptak jutalmul, amit azonnal el is fogyasztottak.