Papírgyűjtés

2016. február 16.

Úgy érzed, a nap mint nap becsületesen begyűjtött reklámújság teljesen betemet? Szörnyen eleged van az újsághegyek egyik helyről a másikra rakosgatásából?
A MEGOLDÁS: AZ OTTHONI NAGYTAKARITÁS! Majd hozd el az iskolába, kizárólagosan szerdánként, és kapcsolódj be te is a gyűjtésbe február 16. és március 31. között!
A papírhulladék lehet koszos, zsíros, szakadt, fóliázott, karton,színes, fekete-fehér, tehát bármilyen, csak némi papírt is tartalmazzon, mert számunkra ez most nagy érték!
A legszorgalmasabban gyűjtők ill. osztályok jutalmat kapnak.

Bővebb információ: Puskás Ágnes és Takács Péter tanároknál.