Vigyázz, kész, ... média! Kommunikáció- és médiatudomány képzés diákoknak

2017. április 09.

Fotózás, újságírás, diáktanács iránt érdeklődő diákok, figyelem!

Május 57. között médiatábort, azaz Kommunikáció- és médiatudomány képzést indít az Ady Mé-diák fotóköre Székelyhídon. Azoknak a jelentkezését várjuk, akik vagy a fotózásban mélyülnének el, vagy az újságírás kelti fel az érdeklődésüket.

Az ár tartalmazza a szállítást, a szállást és 4 étkezést (két reggeli, egy ebéd és egy vacsora). Elengedhetetlen kellékek: a fényképezőgép (fotózáshoz), vagy egy laptop, előre feltelepített Microsoft Office 2010 (vagy újabb verziójú) Publisherrel (újságíráshoz). További információkat Madarász Ákostól (XI. D) vagy Kovács Zoltántól (XI. E) tudhattok meg. A 85 lej befizetésével regisztrálhattok is náluk.

A tábor részletes programját itt találjátok: Mediatabor_programterv.docx