Tanévzáró, díjkiosztó 2019

2019. június 15.

A 2018/2019-es tanév utolsó napja a jól megérdemelt jutalmak, díjak kiosztásáról, az évi tevékenységek és az azokban részt vevő diákok méltatásáról szólt. Vad Márta igazgató asszony köszöntője, majd az iskola énekkarának fellépése és Baranyi Tünde, 10.D-s diáklány népdaléneklése nyitotta meg az idei év záró ünnepségét. A rövid műsor után következett a díjak osztályonkénti kiosztása. Az I., II., III. helyezettek és a dicséretet érdemlők mellett jutalmat kaptak a tantárgyversenyek megyei, országos és nemzetközi szakaszain sikeresen szereplő diákjaink is. Ugyanakkor a különböző iskolai csoportok- az énekkar, a  tánccsoport tagjai,az  iskolarádiót működtetők, a rendezvényeken a hangosításért felelők, a Rákóczi Szövetség tevékenységeit szervezők, a Zabhegyezők, a sportcsapatok, a tájfutók, a Médiák fotókör tagjai, a vitakörösök - is elismerésben és jutalomban részesültek. A díjazottakkal és osztályfőnökeikkel, illetve a csoportokat irányító tanárokkal közös fotók készültek. © 2016 Ady Endre Líceum Nagyvárad