Nyolcadikosok ballagása

2019. június 14.

A 8.-os diákok életében egy korszak lezárult. Ennek az ünneplése zajlott iskolánk dísztermében 2019. június 7-én, a késő délutáni órákban. Az iskola vezetősége, tanárai, a diákok családjának és barátainak körében elevenítette fel a két végzős osztály az együtt töltött négy év emlékeit. Betekintést nyerhettünk a diákok mindennapi iskolai életébe, pillanatokat csíphettünk el közös élményeikből, gyors áttekintését éltük át ennek a négy évnek, melyben arra kellett ráeszmélnünk, hogy milyen gyorsan, de tartalmasan, és diákokat, közösséget formálóan teltek az évek. Az önfeledt pillanatok után következett a diákok eredményeinek díjazása. A gyerekek fogadták a szülők és hozzátartozók gratulációit, majd a két osztály a díszteremben közösen búcsúztatta el ezt a négy évet. Bár egy korszak lezárult életünkben, de minden diák a  jövőbe tekintve, bizakodóan várja diákéveinek következő korszakát.