Az oroszlánkirály és a Zabhegyezők

2019. október 26.

"Egy bölcs király azt mondta nekem, összetartozunk, akkor még nem értettem, de most már igen. Nézz rájuk, egyek vagyunk." Október 26-án a nagyváradi Zabhegyező  közös kalandozásra várta a gyerekeket Büszke földén. Mint mindig, most is az Ady Endre Líceum szolgált helyszínül. A játékos délelőttre ellátogató több mint 100 gyereket különböző kézműves tevékenységek, arcfestés, sok játék és tánc várta. A program témája az Oroszlánkirály volt, ami megtanított minket arra, hogy összetartozunk, és nem szabad elítélni a másikat. Mindannyian fontosak vagyunk az élet hatalmas körforgásában. Történjen bármi, ezt nem szabad elfelejteni. Minden eseménynek és játéknak, amit szervezünk megvan a saját keretmeséje és tanulsága, így a játék nem egyszerű időtöltés, hanem egy jó lecke, ami a jó cél érdekében történik. A program lefolyásáért és jó hangulatáért 50 ügyes önkéntes felelt, akik néhány óra erejéig magukkal ragadtak kicsit és nagyot egy olyan világba, ahova jó visszatérni. Szeretettel várunk mindenkit a következő rendezvényünkre is!
© 2016 Ady Endre Líceum Nagyvárad