Bolyai Farkas-díjjal jutalmazták iskolánk diákját

2019. október 13.

A Bolyai Farkas-díjjal a matematika terén kiemelkedő eredményeket elért erdélyi magyar diákokat részesíti elismerésben az RMPSZ Tehetséggondozó Tanácsa. A díj elnyeréséhez összeállított pontozási rendszer szerint értékelik a diákok országos és Kárpát-medencei versenyeken elért eredményeit. Az elmúlt tanévben elért kimagasló eredményei alapján iskolánkból Bolyai Farkas-díjban részesült Árva Norbert Ákos, 11.D osztályos diák, felkészítő tanára Báthori Éva.

A megye legjobb 10. osztályos tanulója címet, vagyis a Mákvirág-díjat szintén Árva Norbert Ákos vehette át október 12-én a szovátai Teleki Oktatási Központban.