A tantárgyversenyek országos díjazottjainak elismerése a Polgármesteri Hivatalban

2019. november 28.

A Polgármesteri Hivatal oklevéllel és pénzjutalommal értékelte azoknak a diákoknak és tanároknak a munkáját, akik az elmúlt tanévben  a tantárgyversenyek országos döntőjén helyezést értek el.

Öt adys diák és három tanár részesült ebben az elismerésben a matematika, informatika és római katolikus vallás olimpián elért kiemelkedő teljesítményéért: Árva Norbert-Ákos (11.o., matematika dicséret), Bede Ákos (11.o., matematika dicséret), Divin Judit (11.o., matematika dicséret), Fándly Gergő-Zoltán (tavaly érettségizett, TIC dicséret), Májercsik Szilárd-Attila (11.o., római-katolikus vallás III. hely)

Felkészítő tanáraik Báthori Éva, Hibácskó Gizella és Antal Mária-Tünde voltak.

 

http://oradea.ro/stiri-oradea/64-de-elevi-si-profesorii-care-i-au-coordonat-au-fost-premia-539-i-de-catre-municipalitate

http://www.bihon.ro/olimpicii-oradeni-premiati-de-primarie/2364304

 
© 2016 Ady Endre Líceum Nagyvárad