FLL (First Lego League) Robotverseny - Debrecen

2019. november 30.

Az Ady-líceum tanulói három csapattal vettek részt a Debrecenben megrendezett First Lego League robotversenyen. Egy 10.-es és két 9.-es csapat vett részt a versenyen. A tizedikesek harmadik helyezést értek el a robotjátékban, a csapat tagjai: Dénes Péter-István, Székedi Dávid, Társi Kristóf, Laboncz Gergő, Kovács Aida, Dallos Lóránd. A kilencedikesek egyik csapata különdíjat nyert. A csapat tagjai: Orbán Félix, Magyari Ferenc, Várdai Valter, Mihuț Máté, Halas Benjamin, Hendre Márk, Cservid Dávid és Szegedi Márton. A másik kilencedikes csapat első díjat kapott csapatmunkában. A csapat tagjai: Guba Áron Máté, Papp Richárd, Kólák Dávid, Varga Dávid, Haragos Bernadett, Biró Csaba-Cristian.  A felkészülés délutánonként történt az iskolai program után.© 2016 Ady Endre Líceum Nagyvárad