A Dürer matematikaverseny eredményei

2020. február 17.

Február 7-9. között iskolánk három csapattal vett részt a Dürer-verseny döntőjében. Pénteken volt az első forduló, a kidolgozós, szombaton pedig a második forduló, a váltó. Mindkét napon a verseny után különböző érdekes programokon vehettünk részt, pénteken rendhagyó tanórákon, szombaton pedig akadályversenyen, kvízen és a mindent lezáró liciten. Vasárnap a díjkiosztó napja volt, ahonnan mind boldogan jöhettünk el, ugyanis a VÁR-ADY-Dések csapata (Kun Édua-Boróka, Bodnár Mónika) második helyet ért el C kategóriában, míg a √ -1 csapata (Divin Judit, Csányi Patrik, Kovács Sándor) és a ZnégyzetN csapata (Barabás Zóra, Kohán Zsófia, Árva Norbert) holtversenyben a harmadik helyet érték el D kategóriában. Gratulálunk a diákoknak és felkészítő tanáraiknak!© 2016 Ady Endre Líceum Nagyvárad