BENTLAKÁS 2020-2021

2020. augusztus 12.

Tisztelt Szülők és Diákok! Az új tanévben, lehetőségeink szerint minden eddig bejelentkezett tanulót szeretnénk elszállásolni bentlakásunkban. Az iskolai oktatás és a bentlakás működése a mindenkori aktuális egészségügyi helyzettől függ. A szabályozókat a hivatalos szervek adják ki, amely szabályozók bármikor megváltozhatnak. Ezek ismeretében, kérjük Önöket, jelezzék augusztus 20-ig e-mailban (litadyendre@yahoo.com), ha nem igénylik gyermekük számára a bentlakási helyet.

Az iskola vezetősége