Készülés a tanévkezdésre szülői segítséggel

2020. szeptember 23.

Kedves szülők!

Sűrű és mozgalmas napok után szeretném szívből megköszönni az ügyes kezű apukák iskolakezdés előtt nyújtott segítségét. Sokan tudtak eljönni és így sokat is tudtak segíteni, ami nagyon jól jött. Egy csapat a padokat szerelte össze, egy másik lecserélte a kétszemélyes padokat egyszemélyesre, lambériát szereltek, illetve a kézfertőtlenítő adagolókat az osztályba, meg minden mást, ami jött, szépen, sorban. Jó érzés volt megtapasztalni a segítőkészséget, köszönet érte!

Így rendezett, felkészült osztályokkal várhattuk vissza az iskolába diákjainkat.

Kérem, osszák meg a köszönetünket a az osztályok szülői csoportjaiban.

Tisztelettel,

Vad Márta