MI ÚJSÁG, ADY? - ŐSZI-TÉLI SZÁM

2020. december 27.

Kedves adys diákok, tanárok, szülők és minden kedves olvasónk!

Örömmel és büszkeséggel nyújtjuk át iskolaújságunk legújabb számát, ami ezúttal megújult külsővel és változatlanul igényes tartalommal online is olvasható. Diákjaink sokoldalú érdeklődési körét bizonyítják a változatos témájú cikkek, játékosságát és alkotókedvét az emojikból létrehozott, illetve a véletlenszerűen összegyűjtött szavakból összeálló verssorok és a feladványként szereplő keresztrejtvény. Igazi irodalmi élményt pedig az általuk alkotott versek, novellák jelentenek mindannyiunk számára. 

Köszönjük a szerkesztőség minden tagjának a igazi, komoly csapatmunkát, a minőséget és a színvonalas olvasnivalót!

Kirkósa Enikő

https://view.genial.ly/5fe8dd30a666f40d7dc6c0cd/interactive-content-mi-ujsag-ady-osz-tel-2020
© 2016 Ady Endre Líceum Nagyvárad