Beiratkozás V. osztályba a 2021–2022-es tanévre

2021. január 15.

Kedves diákok és tisztelt szülők!

Iskolánk a 2021–2022-es tanévben is 2 ötödik osztályt indít, mindkettőt intenzív angol nyelv szakosítással. Ennek megfelelően, diákjaink heti 2 óra helyett heti 4 órában sajátíthatják el az angol nyelvet.

Az angol tudásszint-felmérőre jelentkezni/ beiratkozni a következő iratokkal:

- a gyerek születési bizonyítványának másolata

- a szülők személyi igazolványának másolata

- a szülők házassági / válási iratainak másolata

az iskola titkárságán lehet, akár személyesen, akár e-mailben a litadyendre@yahoo.com e-mail címen.

A jelenlegi helyzetet figyelembe véve, még nincs pontos miniszteri szabályzó arra vonatkozóan, mikor és milyen formában lesz megtartva az angol tudásszint felmérése. Valószínűleg az iskolai év befejezése után. Amint megtudjuk, közöljük a pontos tájékoztatást a honlapunkon, facebook oldalunkon és a nyomtatott sajtóban.

Az eddigi felmérőkre javasolt minták a következőek:

Minta az angol tudásszint-felmérő írásbeli részére: Írásbeli tételminta

Minta az angol tudásszint-felmérő szóbeli részére: Szóbeli tételminta

További kérdéseikre a 0259431787-es telefonszámon tudunk válaszolni vagy e-mailen.

Szeretettel várjuk leendő ötödikes diákjainkat!

felhivas.pdf

MODEL DE SUBIECT scris.pdf