Információk a 2021–2022-es tanévben induló DADA SZAKkal kapcsolatosan

2021. május 13.

A dada szakhoz szükséges előzetes képességfelmérés

idén a vészhelyzetre való tekintettel fizikai formájában elmarad

➺ bizonyos, az VVIII. osztályokban elért átlagok alapján történik.

Mit kell tenni?

1. 2021. június 714. között:

A szülő kérést tesz le a gyermeke jelenlegi iskolájának titkárságán (e-mailben vagy személyesen), melyben kéri, hogy gyermekének állítsanak ki egy Képességeket igazoló ívet (Fișă de aptitudini), mely tartalmazza a magyar nyelv, román nyelv, testnevelés, rajz és zene négyéves átlagát, valamint az VVIII. osztályos átlagot. Mindegyik média minimum 6-os kell legyen! A diák iskolájának titkársága kell továbbítsa ezeket az Ady-líceum titkárságára, június 1518. között.

2. 2021. június 22., 24., 25.:

Minden diák részt vesz mind a 3 képességfelmérő vizsgán.

3. 2021. július 13.:

Eredményhirdetés: kifüggesztésre kerül, hogy kik jutottak be dada szakra, a felvételin elért eredmények alapján.

Jelen pillanatban ennyi információ áll a rendelkezésünkre. Amennyiben lesznek még módosítások, ezen az úton közöljük Önökkel.

Kérdéseikkel forduljanak iskolánk titkárságához a 0359410588-as telefonszámon.

Szeretettel várjuk leendő diákjainkat!

cerere_inscriere_admitere_IX_puericultor_la_LT_Ady.pdf