"... és az égi tanári szoba megtelik hangerővel."

2021. szeptember 02.

Az Ady Endre Líceum közössége megrendülten értesült iskolánk egykori jeles pedagógusa,

Pap László kémiatanár

elhunytáról. A tanár úr példás szakmai felkészültségével, határozottságával, következetes szigorával és mély emberségével vált diákok és tanártársak példaképévé. Igazgatóként, kémia szakos tanfelügyelőként, módszertani felelősként járult hozzá a bihari magyar oktatás és a kémiatanítás színvonalának emeléséhez, amely 2008-ban meghozta számára a szakmai elismerést, a Magyar Tudományos Akadémián átvehette a Magyar Kémia Oktatásért díjat.                                                                                                              Emlékét kegyelettel megőrizzük.

Családjának ezúton fejezzük ki őszinte együttérzésünket.

 

 

Az emlékező gyászistentiszteletet Nagyváradon

az Olaszi református templomban tartják, szeptember 4-én, d.u. 3 órától.

 

Pap László utolsó kémiaórája HQ.pdf

Pap Lászlóra emlékezem - 20210815.pdf

 
© 2016 Ady Endre Líceum Nagyvárad