Mental Health Week

2021. október 12.

Kedves diákok!

Október 10-én, azaz tegnap volt a mentális egészség világnapja. Mivel szerintünk ez egy fontos téma, ezen a héten az Adyban Mental Health-hetet tartunk, amelynek keretén belül az ady dt instagram oldalán hasznos tematikus infókhoz juthattok majd hozzá napi rendszerességgel, valamint kedden és csütörtökön este fél héttől két szakember fog interaktív előadásokat tartani online, az első a bántalmazás témáját boncolgatja majd, a második pedig az asszertív kommunikációról fog szólni. Már készíthetitek is a kérdéseiteket, hiszen mindkét előadó szívesen válaszol majd rájuk. Ha esetleg olyan kérdésetek van, amit nem feltétlenül akartok nyilvánosan feltenni, elküldhetitek őket teljesen anonim a dt tellonymjére, ezeket majd mi felolvassuk az online előadások keretén belül.

Sok szeretettel várunk mindenkit így, online is!
© 2016 Ady Endre Líceum Nagyvárad