Kedves 2020-ban végzett fiatalok!

2022. május 20.

Meglehetősen nehéz időszakon vagyunk túl, ami sok mindentől megfosztott mindnyájunkat. Ennek ellenére szeretettel meghívunk benneteket egy nagy, közös ballagásra, melyet az idei végzősök mellett veletek is szeretnénk megünnepelni. Erre az alkalomra május 28-án kerül sor. Rendhagyó alkalom ez, melynek során örülnénk, ha ti is elballagnátok régi iskolátokból. Ezért kérünk benneteket, hogy ha szeretnétek élni ezzel a lehetőséggel, mindenképpen értesítsétek a volt osztályfőnökötöket.

Reméljük, hogy találkozunk, és együtt ünnepelünk!

Szeretettel,

Az Ady Endre Líceum munkaközössége.
FELVÉTELI 5. OSZTÁLYBA

 

FELVÉTELI 9. OSZTÁLYBA

 

ÉRETTSÉGI - BAC


Órarend 


Ady 250


 

Egy polc, egy könyv

A könyvtáros ajánlata

Nem kellenek a megálmodott álmok,
Új kínok, titkok, vágyak vizén járok,
Röpülj, hajóm,
Nem kellenek a megálmodott álmok. (Ady Endre) Intézményünk alkalmazottainak átoltottsága:
Situația vaccinării personalului liceului:

63 fő, 75%

Mikes Kelemen Tantárgyverseny

Szárnypróbálgatások

 

 

© 2016 Ady Endre Líceum Nagyvárad