Információk az angol képességfelméréssel kapcsolatban IV. osztályos diákoknak

2022. június 17.

Kedves negyedikes diákok!

Szeretettel várunk minden feliratkozott negyedikes diákot  szombaton, 2022. június 18-án, a 9 órakor kezdődő felmérésre angol nyelvből.

Kérjük szépen fél 9 és háromnegyed 9 között megérkezni az iskola bejárata elé. Mindenki hozza magával az ellenőrzőjét és az írószereit.

Az írásbeli 9 órakor kezdődik, és 60 percet fog tartani, a szóbeli 10 óra és 12. 30 között fog tartani. A vizsga idejére a diákok számára ivóvizet biztosítunk. Fél 11után lehet majd a gyermekekért jönni, ahogy a szóbeliről kijönnek.

Csatolva található a vizsga menetrendje.

A kódolt eredmények az iskola honlapjára is ki lesznek függesztve.

Jó készülódést kívánunk!

Graficul-evaluarii-competentelor-la-limba-engleza