Tanévkezdés az Ady Líceumban

2022. szeptember 01.

Kedves diákok!

Az Ady Endre Elméleti Líceum ünnepi tanévnyitójára 2022. szeptember 5-én, hétfőn 10 órától kerül sor az iskola udvarán, melyre szeretettel várjuk diákjainkat és szüleiket. Kérünk minden diákot, hogy az ünnepi alkalomra fekete - fehérben, iskolai nyakkendővel jelenjen meg.

Az idei évben a tanítással párhuzamosan zajlik az iskola épületének a felújítása. Ezért kérjük szépen figyelemmel követni a hivatalos értesítéseket az iskola honlapján és az osztálycsoportokban, az osztályfőnökök által megosztva.

Az első iskolai hét menetrendje:

Hétfőn ünnepi tanévnyitón vesz részt mindenki az iskola udvarán 10 órától. A X, XI, XII. osztályok reggel 8-ra jönnek osztályfőnöki órára, az V, VI, VII, VIII és IX. osztályosok számára az ünnepélyes tanévnyitó után lesznek az osztályfőnöki órák megtartva.

Keddtől péntekig az V- VIII osztályos diákok rendesen jönnek iskolába, a liceumi diákok online tanításban vesznek részt, amíg a bentlakás teljesen el nem készül.

Beköltözésre a bentlakásba vasárnap, szeptember 11- én kerül sor.

Szép évkezdést kívánunk mindenkinek!
Órarend 


Ady 250


 

Egy polc, egy könyv

A könyvtáros ajánlata

Nem kellenek a megálmodott álmok,
Új kínok, titkok, vágyak vizén járok,
Röpülj, hajóm,
Nem kellenek a megálmodott álmok. (Ady Endre) Intézményünk alkalmazottainak átoltottsága:
Situația vaccinării personalului liceului:

63 fő, 75%

© 2016 Ady Endre Líceum Nagyvárad