Felhívás kalákára

2022. szeptember 08.

Kedves szülők, kollégák, diákok!

A hétfői iskolakezdéshez a felújított bentlakásunknál lenne szükség segítségre. Kérjük szépen a kedves szülőket, kollégákat, alkalmazottakat, diákokat, ismerősöket, hogy aki teheti, jöjjön el holnap, pénteken, szeptember 9 - én, délután 13 óra után az internátust rendbe tenni, kitakarítani. Szükség van apukákra, jól jönnének a csavarozó gépek a bútorok szereléséhez, és szükség van anyukákra, illetve minden segítő kézre az ágyakat, szekrényeket letörölni.

A délután folyamán bármikor lehet érkezni.

Szeretettel várunk mindenkit!