Diákjaink a sportolimpián

2022. szeptember 23.

Két kézilabdacsapattal képviseltük az Adyt! Igazán élménydús és mérkőzésekben, gólokban gazdag 4 nap van a hátunk mögött! A csapataink mérkőzésről mérkőzésre összeszokottabbak és jobbak lettek. Sok gólt dobtunk, fegyelmezetten játszottunk, kiélveztük minden szépségét a kézilabdának. Ugyan most nem jutottunk be a legjobb négybe, de sokat tanultunk a sportról, kitartásról, csapatjátékrol és magunkról! Jövőre, reméljük, ugyanitt megütközhetunk az ellenfeleinkkel!!! 3...2...1...ADY!!!!Órarend 


Ady 250


 

Egy polc, egy könyv

A könyvtáros ajánlata

Nem kellenek a megálmodott álmok,
Új kínok, titkok, vágyak vizén járok,
Röpülj, hajóm,
Nem kellenek a megálmodott álmok. (Ady Endre) Intézményünk alkalmazottainak átoltottsága:
Situația vaccinării personalului liceului:

63 fő, 75%

© 2016 Ady Endre Líceum Nagyvárad