ANYANYELVEMEN – HATÁROKON ÁT

2023. március 05.

Olyan régióban élsz, ahol egynél több nyelvet beszélnek? Életkorod 14 és 17 év közötti? Csatlakozz az ECCA versenyhez!
Egy magyar nyelvű kreatív videóban mutasd be, miért érdemes a szülőfölded arra, hogy a világ minden tájáról meglátogassák, különös tekintettel az itt élők nyelvére és identitására.
A verseny győztesei részvételt nyernek a Baleár-szigeteken május 12-15. között megrendezésre kerülő ECCA-CAMPUS-on, ahová nyolc különböző nyelvi régióból érkeznek tanulók. Szeretnél részt venni ebben a versenyben?
További részletek itt olvashatóak: https://thisismylanguage.eu/hu/honlap/ vagy érdeklődhetsz Domján Katalin tanárnőnél.