Tanuljuk meg a helyes testtartást!

2023. november 17.

November 13-17. között a Help and Care Egyesület fizioterápiás szakemberei felmérték iskolánk 9-10.-es diákjainak alkati paramétereit, testtartását, a gerincoszlop görbületeit és a talpi lenyomatokat. A vizsgálatok kiértékelése során kiderült, hogy a megvizsgált diákok testi fejlődése harmonikusan zajlik-e. A szűrés során esetlegesen tapasztalt hiányosságok esetén a szakemberek javaslatokat tettek a rendellenességek korrigálására.

Köszönjük az AtoMedical Vest SRL támogatását!
Iskola másként


Órarend 


Ady 250


 

Egy polc, egy könyv

A könyvtáros ajánlata

"...nem is lehetünk más célra ebben az életben, mint hogy megismerjünk mindent, amennyire lehetséges: a tarka és zegzugos világot, a megbocsátandó embereket, az egymásra morgó népeket; s amikor mindent megismertünk, amennyire lehetséges, akkor visszamenjünk oda, ahol otthon lehetünk." Tamási Áron  

© 2016 Ady Endre Líceum Nagyvárad