Prezentarea Olimpiadelor Kaufland

2017. április 10.

Liceul nostru s-a situat pe locul al treilea in concursul național „Olimpiadele Kaufland”, obținând o sponsorizare în valoare de 20 000 de euro. Acest rezultat, alături de bunăvoința Episcopiei Romano-Catolice Oradea și de suportul părinților elevilor noștri au ajutat la îmbunătățirea calității demersului didactic în școala noastră, prin diverse dotări tehnice și nu numai. Astfel, joi, 6 aprilie 2017, școala a inaugurat o sală mutimedia și un spațiu de recreere în aer liber, în curte. Mulțumiri deosebite celor ce sprijină progresul nostru!