Beiratkozás V. osztályba

2017. április 30.

A 2017- 2018-as tanévben is két ötödik osztályt indítunk intenzív angol nyelvoktatással. Beiratkozni az iskola titkárságán lehet június 15-ig. Az angol tudásszint felmérésére június 20-án, kedden 9 órától kerül sor. Személyesen az iskola titkárságán vagy a 0745171407-es telefonszámon lehet érdeklődni.

Újdonság! Tanáraink angol és román nyelvől ingyenes előkészítőket tartanak IV. osztályos diákoknak minden szombaton 10 órától, május 6-tól kezdődően.

Szeretettel várjuk a diákokat!