DEIK Regionális Programozó Csapatverseny 2017

2017. december 03.

    V. lett a 01000101-es csapat a DEIK Regionális Programozó Csapatversenyen.
   2017. december 3-án, vasárnap került sor a Debreceni Egyetem Informatika Kara által szervezett DEIK Regionális Programozó Csapatversenyre, ahol három kategóriában versenyeztek a maximum három fős csapatok: középiskola (28 csapat), egyetem (22 csapat), nyílt (8 csapat).
   Iskolánkat ebben az évben két csapat képviselte: a 01000101 csapat (Lélek Hunor-Kadosa, Vezsenyi Ákos, Fándly Gergő-Zoltán) és a Bitte$$ (Guti Zsombor, Erős Gergő, Szabó Edmond). A feladatsorok az előző évektől eltérően ugyanazok voltak mindhárom kategóriában. Egy csapatnak öt óra alatt egyetlen számítógép segítségével 12 feladatot kellett megoldania tökéletesen.
   A 01000101 csapat javított a tavalyi teljesítményén, hiszen most az V. helyen végeztek. 
   Igaz, már csak volt adys diákként, de ott volt a tavalyi végzősök közül Vad Bertalan, aki egy kétfős egyetemi csapatban a VII. helyen végzett. 
   Gratulálunk, csak így tovább!


 
© 2016 Ady Endre Líceum Nagyvárad