A 12. A osztály Maturandus-ünnepsége

2018. január 16.

Az Ady Endre Elméleti Líceum 12.A (filológia-intenzív angol) osztályának maturanduszára 2018. jan.16-án került sor, témája pedig a horror volt. Maturanduszunk rólunk és tanárainakról szólt, arról, hogyan látta mindkét fél az elmúlt 4 évet az iskolában. A témaválasztás nem volt nehéz, mivel a 4 év alatt majdnem kikészítettük tanárainkat, így mi váltunk a rémálmukká. Az estét három műsorvezetőnk indította, ezt követték az óra-paródiák és a táncok, majd a műsor az ötödik éve generációról generációra szálló Á-s himnusszal (Cup song átírva 12. osztályos verzióra), illetve búcsúdalunkkal (Hooligans:Seholország) ért véget. Ez után következett osztályfőnökünk beszéde, majd a hagyományos kitűzőosztás, illetve az állófogadás, melyen szüleinkkel és tanárainkkal együtt vettünk részt.
© 2016 Ady Endre Líceum Nagyvárad