Vitaszülinap 2018

2018. február 15.

2018. február 15-én délután megünnepeltük a vitakör huszonharmadik születésnapját.

Sokan összegyűltünk játszani, tortázni és beszélgetni. Nemcsak jelenlegi diákok voltak jelen mind a négy évfolyamból, hanem az évről évre „hazatérő” öregdiákok is visszajöttek  egy kicsit társasozni, tanulni és ismerkedni a mostaniakkal. Horváth Gizella, a vitakör alapítója  is betért hozzánk.

Mint mindig, most is nagyon jó volt a hangulat, idén például megtudtuk egymásról, hogy "ki mit csinált legelőször életében a legutóbb". Remélem, a jövőben is ennyien gyűlünk össze!

Ahogy egy diák fogalmazott: Remélem jövőre is hasonló lesz, mert a jó társaság és a finom torta nagyon csábító! Már most várjuk a következőt!