Közérdekű információk a próbavizsgák idejére

2018. március 18.

Március 19. és 22. között zajlanak a XI. és XII. osztályosok számára a próbavizsgák.

Az iskola nevelőtanácsának határozata értelmében, hétfőn, kedden és szerdán az V. - VIII. osztályosok számára, csütörtökön a XII. osztályosok kivételével mindenki számára van tanítás, a következő órarend szerint: Órarend. Pénteken rendes tanítási nap van, mindenki számára.

A vizsgatermek elhelyezkedése itt található:   Vizsgatermek elhelyezkedése 2018. március 19-21 között.

A próbavizsgázók terembeosztása hétfőre, március 19-re: Ea - román írásbeli terembeosztása.

Hétfőn, kedden és szerdán- március 19, 20, 21. - a következő osztályok váltanak osztálytermet:

VII.A ->  72-es terem

VII.B -> 68-as terem

Csütörtökön, március 22-én csak a következő osztályok váltanak termet:

IX.D ->  33-as terem

XI.E ->  biológia laboratórium

IX.C -> 118-as terem

További információk az iskola honlapján a Próbavizsga - 2018 - Simulare   menüpont alatt érhetőek el.

Bármilyen, a próbavizsgák szervezésével kapcsolatosan felmerülő kérdéssel a vizsgabizottság tagjaihoz lehet fordulni (Vad Márta, Ciubotariu Éva, István Zoltán, Antonie Csilla, Hanesz Annamária, Dobre Katalin, Czirják Enikő, Kotró László).

Kérjük a tanuló ifjúságot, hogy a vizsgák ideje alatt csöndes, fegyelmezett viselkedésével segítse vizsgázó iskolatársait.

Vizsgázóinknak osztályos diákjainknak sikeres megmérettetést kívánunk!

Vad Márta és Ciubotariu Éva igazgatók