Közös koszorúzás március 15-én

2018. március 15.

Elsősorban a kilencedik osztályosok képviselték idén is az iskolát a március 15-i megemlékezések központi helyszínén, a Szacsvay-szobornál. Az Ady-líceum koszorúját Kirkósa Enikő tanárnő kíséretében Căuș Bianca Argentina, Bagdán Kristóf, Czencz Róbert és Révész Balázs helyezte el a szobor talapzatán. Ugyanekkor került sor az ünnep alkalmából meghirdetett szónokverseny résztvevőinek díjazására is. Căuș Bianca Argentina és Bagdán Kristóf a legjobb tartalomért járó díját vehették át, míg Kovács Norbert az érzelmileg legkifejezőbb szöveg díját kapta meg. Büszkék vagyunk rájuk!