Ismét a dobogón az országos tantárgyversenyen

2018. május 22.

Május 17-20. között zajlott az információtechnológia tantárgyverseny (OTI 2018) országos szakasza Călărași megyében. A bihari csapatban két adys diák is volt: Fándly Gergő-Zoltán (11.D) és Borbély Dávid-Márk (12.D), mivel a korcsoportjukban a megyei szakaszon az első helyen végeztek.

Gergő ebben a tanévben is nagyon jól teljesített, nagyon kevés ponttal lemaradva a II. helyen végzett és aranyérmes lett, Dávid kicsivel maradt le a bronzéremről.

Sok sikert kívánunk nekik a további munkájukhoz!