Dürer matematikaverseny

2019. január 11.

A miskolci Földes Ferenc Gimnázium adott otthont az 2019. január 11-12-én megrendezett Dürer matematikaverseny országos szakaszának. Erre a nagyon izgalmas versenyre egyetlen határon túli csapatként jutottunk ki, ahol a verseny két fordulója után a mi "Nemtudom" csapatunk a 8. helyen végzett. A feladatok nehézségi fokát és a nem egyező tantervet figyelembe véve ez szép eredmény, úgyhogy gratulálunk Bimbó Zorka 7.B, Farkas Ábel 8.B, Rázmán Botond 8.B osztályos tanulóknak, illetve felkészítő tanáraiknak: Bődi János és Vad Márta matematika szakos tanároknak.