Nagyszerű eredmények a római katolikus hittan tantárgyversenyen

2023. április 18.

A római katolikus hittan olimpia megyei szakaszán 12 adys diák képviselte iskolánkat és részesült díjazásban. Hitben, jóságban növekedésük és szorgalmas munkájuk szép eredményeket hozott közösségünk számára.

Megyei I. helyezett: Oprea Kinga ( 11. osztály) II. helyezett: Pál Evelyn (9. osztály) III. helyezett: Budai Anna ( 10. osztály) IV. helyezettek: Blaskó Péter ( 9. osztály), Borbély Francesca ( 10. osztály), Cservid Ákos ( 11. osztály), Kólák Dávid ( 12. osztály). A többi diákunk is a dicséret kategória különböző fokozataiban részesült! Hanyecz-Debelka Ágoston, 5. osztály Szabó Anita-Kamilla, 6. osztály Kapy Emma - Alexandra, 6. osztály Gaál Milán, 7. osztály Szabó Ákos-Áron, 11. osztály. Az országos szakaszon, melynek idén Kolozsvár adott otthont a húsvéti vakációban, a 11.- esek korcsoportjában Oprea Kinga országos I. helyezést ért el! Ez alkalommal is köszönöm a diákok igényes munkáját, a nehéz iskolai körülmények ellenére felvállalt, arcukon is megnyilvánuló hitelességet, derűt, jóságot! A szülők, nagyszülők felé Isten szeretetteljes áldását kérem, hiszen minden rezdülésnél éreztem, hogy mellettünk vannak! ( A vidéken élő fiatalokat hozták Nagyváradra, és a 3 órás megmérettetést megvárva vitték haza őket a szombati napon!)

Köszönöm!

Antal Mária -Tünde