Kémiások a nemzetközi versenyeken!

2017. március 25.

Az Irinyi János kémiaverseny országos szakaszán részt vevő diákjaink közül ketten jutottak ki a nemzetközi döntőre, melyre Szegeden kerül sor, április 21-én. Gratulálunk Vezsenyi Ákos tizedikes és Jakabffy Balázs tizenegyedikes diákjainknak!

Az V- VIII. osztályos diákok számára kiírt Hevesi György kémiaverseny országos szakaszán, Kolozsváron is igen szép eredmények születtek: Árva Norbert I. helyezést ért el a VIII. osztályosok között, Deli Attila hetedikes diákunk pedig a képzeletbeli dobogó III. fokára állhatott. Ezáltal Árva Norbert kijutott a nemzetközi döntőre, Egerbe. Gratulálunk!

Köszönet felkészítő tanáraiknak, Ciubotariu Éva és Takács Tünde tanárnőknek!

Ügyesek voltatok, jó felkészülést kívánunk