Kiváló eredmények az országos matekversenyen

2017. április 09.

2017 márciusában Szatmárnémetiben rendezték meg az Erdényi Magyar Matematikaverseny országos szakaszát VVIII. osztályos tanulók részére. Diákjaink ismét remekeltek: a VIII. osztályosok között Árva Norbert II. díjas lett, Divin Judit pedig dicséretet kapott. Ezzel mindketten kvalifikálták magukat az Ukrajnában,  Beregszászon tartandó nemzetközi versenyre. Gratulálunk mind a diákoknak, mind felkészítő tanáruknak, Báthori Éva tanárnőnek!