Országos döntőben a magyarságtörténeti olimpián

2017. április 19.

Az idei tanévben először szervezték meg a magyarságtörténelem olimpiát Romániában. A verseny érdekessége, hogy kétfős csapatoknak kellett benevezniük a versenyre. Örömünkre szolgált, hogy a megyei szakasznak iskolánk adhatott otthont. Annál is nagyobb volt az öröm, amikor kiderült, hogy a VI. osztályosok közül a Papp Richárd és Guba Áron alkotta páros, a VII. osztályosok közül pedig a Nemes Eszter és Szabó Kincső alkotta csapat jutott tovább az országos döntőre. Felkészítő tanáraik Pócsi János és Apáti Tímea voltak. Gratulálunk diákjainknak!