Harmadik lett Amarilla (Létra a PADIF-on)

2017. október 29.

Iskolánk színjátszó csoportja, a Létra újból sikerrel borítékolta az október 27–28. között megrendezett Partiumi Diákszínjátszó Fesztivál (PADIF) tizenkilencedik kiadását. A rendkívül színes, meglepetésekkel teli mezőny a színjátszók korának függvényében több szekcióra oszlott, ezek közül a 9–10. osztályos korcsoport harmadik helyezettjei lettek a létrások – szorosan a győztes kovásznai Kőrösi Csoma Sándor diákszínpad és a szatmárnémeti Ködik mögött.

A fesztiválon bemutatott előadás a Hol vagy, Amarilla? címet viseli, és bár nem az idei évben íródott, a színjátszók állandó (újra)értelmezése által megőrzi aktualitását.