Adys diákok az országos vallás tantárgyversenyen

2018. március 23.

Az Ady Endre Elméleti Líceumot az országos vallás tantárgyversenyen iskolánk két diákja képviseli. A református diákok közül Szabó Zselyke, 7.B osztályos tanuló (osztályfőnök Koncz Brigitta) nyerte meg a megyei tantárgyversenyt, és így lehetősége nyílt az országos versenyen való részvételre, amely április 5-8. között Kézdivásárhelyen lesz.

A katolikus diákokat Majercsik  Attila Szilárd, 9.D osztályos tanuló képviseli (osztályfőnök Kirkósa Enikő), aki 10-es dolgozatot írt a megyei döntőben.  A katolikus tantárgyversenyre Nagyváradon kerül sor. Felkészítő tanáraik Antal Tünde Mária és Csepregi Imola Eszter

Isten áldását kérve, tiszta szívből kívánjuk diákjainknak, hogy minél jobb eredményt érjenek el, és nagyszerű élményekkel, lelkileg megerősödve térjenek haza.

Ady 250

Nem kellenek a megálmodott álmok,
Új kínok, titkok, vágyak vizén járok,
Röpülj, hajóm,