12. B - Maturandusz avató - 2019

2019. január 15.

Január 28-án a díszterem adott otthont, a 12.B osztály „B”űnözők című maturandusz műsorának.

A színes műsorban bemutatásra került egy kisfilm, ahol az osztály diákjai az érettségi tételeket szerették volna megszerezni. A diákok szinvonalas táncokkal szórakoztatták a népes közönséget. A közkedvelt tanár paródiák sem maradhattak el, amelyek természetesen a jóízlés határain belül maradtak, de betekintést engedtek a diákok eltelt „sanyarú” napjaiba. A műsor végén az összegyűlt ismerősök, rokonok, meghívottak vastapsal jutalmazták a diákok produkcióját, az osztályfőnök, pedig egy rövíd beszéd után, minden 12.B osztályos diáknak átadta, a nagykorúságot jelképező kitűzőt.

Csáti Evelin-Ciursas Dominic