XII. C - 2019 / 2020

25. Veres G. Dávid - Gábor

2018. november 01.

11. C - Iskola másként - Csütörtök

A csütörtöki nap Franciaország bemutatásával telt. Nagy örömünkre szolgált, hogy sok hasznos információt tudtunk szolgáltatni, miközben mi is tanultunk. Sikernek könyveljük el, hogy sok látogatónk volt, rengeteg pozitív visszajelzést kaptunk.

2018. október 30.

11. C - Iskola másként hét - Kedd

Az Iskola másként-hét második napján, kedden karitatív tevékenységeken vettünk részt. A Szent Erzsébet Idősek otthonát látogattuk meg. Az ott lakóknak kedveskedtünk egy rövid kis műsorral, amit beszélgetések, rövid séták követtek. Részt vettünk az autista fiatalokkal együtt kézműves foglalkozásokon, ami színezésből, gyöngyfűzésből állt. Mind az idősek, mind az autista fiatalok számára ez a látogatás egy kis változatosságot, vidámságot vitt a szürke hétköznapokba. Ezután a konyhán segédkeztünk a rászorulóknak szánt ételcsomagok összeállításában, amit busszal ki is vittünk, és szét is osztottunk. Ez a nap különös és mély benyomásokat hagyott mindannyiunkban.

2018. október 29.

11. C - Iskola másként - Hétfő

11. C - Iskola másként - Hétfő Az Iskola másként-hét első napján a 11.C osztály Debrecenbe kirándult, meglátogattuk az Agóra Tudományos Élményközpontot. Az épület a Debreceni Egyetem mellett helyezkedik el, egy botanikus kert közepén. Folyosóin sok érdekes, tudományos kísérleteken alapuló szórakoztató, interaktív játék van, amit rendre ki i próbáltunk. A különtermekben pedig ismeretterjesztő előadásokat hallgathattunk meg például a folyékony nitrogén tulajdonságairól, illetve a zenélő villámokról.