Várlátogatáson a 12.E és 11.A – "másként-kedd"

2018. október 30.

A12.E és a 11.A osztály Tóth Márta és András Emese osztályfőnökök kíséretében ma a várba látogattak. A vár udvarán nagy volt a forgalom, több ismerős és ismeretlen diákcsoporttal is összefutottunk. A vármúzeumban először a híres premier-kiállítást néztük meg Chirico, Dalí és Chagall bibliai témájú alkotásaiból, ezután pedig a Weöres Sándor-kiállítást, ahol végre nem csak nézni, de játszani is szabad volt a kiállított tárgyakkal. „Jó volna az iskolában is egy ilyen verstant tanító gép!” – jegyezték meg a diákok. A képeket Antal Sámuel (XI.A) készítette.