X. C - 2018 / 2019

22. Ujvarosi L. Gergö

2018. november 02.

10. C - Iskola másként - péntek

10. C  - Iskola másként - péntek A 10.C-s diákok, miután előző nap megbeszélték és kielemezték a látottakat, hallottakat, elkészítették az osztály közös plakátját. Röviden a lényege, az alapgondolata a plakátnak: Európa nagyon sokszínű, változatos kultúrájú népek hazája, ahol a demokratikus berendezkedés minden ország alapjellemzője, s igy megvalósul egyfajta egység a sokszínűségben. A gyerekek 11 és 12 óra  között leadták szavazataikat, míg a tanárok ugyanekkor végigjárva az osztályterméket szintén szavaztak. Hát kívancsian várjuk az eredményeket!... :)

2018. november 01.

10. C - Iskola másként - Csütörtök

10. C - Iskola másként - Csütörtök 4.nap: Ma az országbemutató előkészítése és a tulajdonképpeni bemutató zajlott. A gyerekek egy része az osztályban segédkezett, a belépő diákokat látták el a legkülönfélébb hasznos információkkal. Az osztály másik része kirajzott, és minden osztályba bejutva, gyűjtötték az információkat a holnap elkészítendő tablóhoz.

2018. október 31.

10. C - Iskola másként - Szerda

10. C - Iskola másként - Szerda 3.nap az osztály tagjai a Dániával kapcsolatos bemutatót készítették, és ennek megfelelően díszítették az osztályt: vágtak, ragasztottak, táblára írtak, anyagot gyűjtöttek és szerkesztették a powerpointos bemutatót. Holnap az utolsó simítások következnek, és a bemutató főpróbája reggel 8-tól.

2018. október 30.

10. C - Iskola másképpen - Kedd

10. C - Iskola másképpen - Kedd A 2.napunkon két tevékenységet szerveztünk: filmnézést és bowlingozás/biliárdozást a Lotus bevásárlóközpontban. Mindkét tevékenységen a diákok jól érezték magukat, és hasonló tevékenységeket szeretnének még a jövőben is.

2018. október 29.

10. C - Iskola másképpen - Hétfő

10. C - Iskola másképpen - Hétfő Az Iskola másképp-hét programjának első napján a 10.C osztály Flonta Ioan tanár úr és Takács Péter osztályfönök kíséretében Debrecenbe, az Agóra Tudományos Élményközpontba látogatott, majd azt követően a csapat  nagyobbik része az Aquaticum strandján élvezte az eltöltött órákat, míg egy kisebb csapat a Fórum Plázában kedvére nézelődött.