X. F - 2018 / 2019

28. Werkman N.L. Vivienne

2018. november 01.

10.F – Iskola másként – Csütörtök és péntek

10.F – Iskola  másként – Csütörtök és péntek A csütörtöki nap folyamán Litvániát mutattuk be az osztályunkba látogató diákoknak. Akinek nem volt szerepe a bemutatóban, a többi osztálytól gyűjtötte az információkat az Európai Unió különböző országairól. Pénteken az osztály elkészítette az EU-t bemutató plakátot.

2018. október 31.

10.F – Iskola másként – Szerda

10.F – Iskola  másként – Szerda Szerdán az országbemutató előkészítése volt a feladat. Mi a sorsoláson Litvániát kaptuk, ezért megpróbáltunk egy érdekes beszámolót produkálni. Az osztály egy része PowerPoint-bemutatót készített, néhányan plakátot rajzoltak, a lányok litván néptáncot tanultak, a többiek az osztálytermet díszítették.

2018. szeptember 03.

Beszámoló egy bécsi és balatoni osztálykirándulásról

2018. július 9-én, hétfőn, Vári-Nagy Enikő osztályfőnöknőnk és Buna Boglárka tanárnő kíséretében 6 napos osztálykirándulásra indultunk, amiből négy napot Bécsben, kettőt pedig a Balatonon, Fonyódon töltöttünk.

A korai indulás és a majdnem fél napot magába foglaló utazás ellenére mindannyian – mind a tanárok, mind a diákok – készen álltunk egy  délutáni sétára Bécs belvárosában. Ez nem tartott sokáig, de arra épp elég volt, hogy rácsodálkozzunk a város gyönyörű épületeire, és hogy fagyizzunk egyet a központban.

2017. október 31.

Iskola másként-heti kirándulás a 9.F-ben

A hét fénypontja a  9.F osztály számára a kirándulás volt az Érdmindszent-Nagykároly-Kaplony útvonalon.