A 9.C csapatépítése és állóképesség-tesztje az Iskola másképp első napján.

2018. október 29.

Az iskola másképp első napján a 9.C osztály  csapatjátékban vett részt. A játékhoz jó állóképességre, erőnlétre és jó taktikai érzékre volt szükség. Három 30 perces kört játszottunk. Az első körben két négy fős csapat játszott, a másodikban két öt fős, míg a harmadikban ugyancsak két négy fős csapat mérte össze erejét. A játék végére mindenki kellemesen elfáradt és leizzadt. Majd kaptunk egy-egy papírt, melyen a helyezés és az elért pontszám szerepelt.

Az osztállyal nagyon jól éreztük magunkat, és szerintünk ez  jó választás volt.