XII. E - 2022 / 2023

26. SZELLŐ F. FANNI-ZSÓFIA
27. SZENTPÉTERI N.S. IMRE - MARK

2023. október 26.

Deciziile tinerei generații - fundația viitorului

Deciziile tinerei generații - fundația viitorului În 26.10.2023, în cadrul programului „Școala altfel”, elevii din clasele a IX-a A și a XII-a E au vizitat Primăria Oradea. Domnul Mihai Jurcă, city managerul orașului nostru, a avut amabilitatea să ne fie ghid, să ne prezinte o pagină din istoria acestei instituții și să-i inspire pe elevi, folosindu-se de experiența sa de viață, să contribuie la dezvoltarea comunității noastre prin participare activă și prin găsirea unui loc de muncă Acasă. În urma discuțiilor cu domnul Mihai Jurcă, au fost câțiva adolescenți cărora le-a trecut prin minte că, dacă își doresc foarte mult și dacă se vor dovedi demni, s-ar putea ca, într-o bună zi, să devină și ei primari ai Oradiei.

2023. február 13.

A Cion Neológ Zsinagógában jártunk

Európa harmadik legnagyobb zsinagógája a Sebes-Körös partján található Cion Neológ Zsinagóga, a nürnbergi zsinagóga leegyszerűsített mása. Ide látogattunk el a 11.A, 12.F, 12.D és 12.E osztályokkal, Ardelean Klementina történelemtanár kíséretében.

A zsinagógában Csíki János fotóművész „In memoriam Holocaust” című fotókiállítását is megtekintettük.

2020. január 27.

9. E - Iskola másként - Hétfő

9. E - Iskola másként - Hétfő Január 27-én iskolánk névadására emlékeztünk. Ebből az alkalomból  iskolatörténeti vetélkedő formájában bizonyítottuk ismereteinket, és természetesen nagyon sok érdekességet megtudtunk iskolánkról.

2020. január 23.

9. E - Iskola másként - Csütörtök

9. E - Iskola másként - Csütörtök Csütörtökön megtanultunk falat mászni. Felejthetetlen élményekkel gazdagodtunk.

2020. január 21.

9. E - Iskola másként - Kedd

9. E - Iskola másként - Kedd Kedden a csapatépítés volt a célunk, illetve az angol nyelvtudásunk bővítése filmnézés során.

2020. január 20.

9. E Iskola másként - Hétfő

9. E Iskola másként - Hétfő A iskola másképp hét keretében a 9.E osztály diákjai meglátogatták a Bonitas Speciális Iskola diákjait. A délelőtt során közös tevékenységeket szerveztünk, melyek kézműves foglalkozásokból és csoportos játékokból álltak.