A várva várt hétvége

2022. február 20.

Február 11-13. között a 9.F 23 diákja nagy örömmel vett részt a várva várt aranyosi kiránduláson. Jó hangulatban érkeztünk a befűtött menedékházba. Aznap a gyerekek ismerkedtek a házzal, játszottak, zenéltek, majd este egy nagy közös sültkrumplizás következett. 14 kg krumplit hámoztunk meg együtt jókedvvel, és több kiló pácolt csirkeszárnyat és mellet sütöttünk mellé. Másnap a sípályaval ismerkedtünk szerencsésen- illetve a "jó" esés technikajával-majd később felmentünk a legújabb sípálya felvonójával is, úgymond megnézni a tájat fentről - sílécek nélkül. A kora esti órákban még egyszer síelésre is sor került, nagyon hangulatosnak tartották a gyerekek. Az aznap este megfőtt a tyúkhúslevest másnap indulás előtt jóízűen el is fogyasztottuk. Mindannyiunk számára kellemesen pihentető, feltöltő jellegű volt az itt töltött idő, és hasznos is volt, ugyanis jobban megismerték egymást a diákok és többen egész jól síelni is megtanultak. Köszönjük Vad Zoltán tanár úr kíséretét, segítségét.

Takács Péter