Cipősdoboz-akció

2021. december 06.

Iskolánk évek óta részt vállal a Mosolygós karácsony elnevezésű programban, melynek keretén belül cipősdoboznyi ajándékokat készítünk/gyűjtünk árvaházban nevelkedő gyerekek számára. Bár tavaly közbeszólt a járványhelyzet, idén újra lehetőségünk van arra, hogy rászoruló gyermekek ünnepét kissé boldogabbá, fényesebbé tegyük. Szeretettel várjuk mindenki felajánlását, aki szeretettel hozza, küldi adományait. A dobozokban lehetnek: édességek (természetesen érvényes szavatosságúak), apró játékok, iratszerek, tiszálkodási szerek, sál, sapka, kesztyű. Szeretnénk tartalmas, gazdag ajándékokat adni ezeknek a gyermekeknek, ezért kérjük és köszönjük a támogatást mindenki részéről, aki megteheti. Érdeklődni vagy az adományokat letenni Csepregi Imola tanárnőnél lehet.